Mobese Kameralarının Faydaları Nelerdir - Canli Mobese İzle
Canlı Mobese

Mobese Kameralarının Faydaları Nelerdir

Mobese Kameralarının Faydaları

Mobese kameraları sadece Emniyet Genel Müdürlüğünün değil toplumda yaşayan insanlarında işine yarıyor.Canlı mobese yayınlarından tutunda Bunlardan en çok karşılaştığımız trafik kazalarından biraz bahsedelim.

Mobesenin altında yapmış olduğunuz kazada kimin haklı olup olmadığını trafik emniyetleri tarafından incelenip karar aşamasından sonra tespit edilebilir. Delil olarak Mobese görüntülerini kullanabilirsiniz. Fakat Mobesenin olmadığı bir yerde kaza yaptığınızı varsayalım, gelen trafik ekiplerinin yapacağı incelemeden sonra kamera kayıtlarınında bulunmaması sebepleriyle kendi imkanlarınca görgü tanıkları, fren mesafesi tarzında incelemeleri sonucunda karar aşamasına geçilecektir.

Mobese Kameralarının Faydaları Nelerdir

Mobese Kameralarının En Çok Bulunduğu Konumlar

Otoyol şehirlerin Giriş ve Çıkış Noktaları·
Köprüler ve Gişeler·
Sınır Kapıları·
Otoyol Kontrol Noktaları·
Otoparklar·
Hava Alanları·
Nizamiyeler·
Depolar ve Antrepolar·

Kısaca Mobese Kameralarının Faydalarından Bahsedelim

Mahkemelere giden suç dosyaları delil yetersizliğinden yetersiz kalıyor, Bu yüzden bir çok dosyalar düşüyor.  Mobese görüntüleri bu dosyalarda delil olarak kullanılabiliyor.

Polislerin bizlere kestiği cezalar Mobese görüntüleri tarafındanda takip ediliyor. Örneğin aracımızı park edilmeyecek kısıma park ettik. Mobese Trafik İlçe Emniyet Müdürlüğüne iletiyor en kısa zamanda trafik ekiplerine bildirerek ceza işlemi uygulamak için olay yerine gidiyor.

Yasalara aykırı bir olayda Mobese görüntülerinde fark edilip Emniyet Genel Müdürlüğüne bildiriliyor. Kısa bir sürede emniyet ekipleri olay yerine gelerek olayı çözüyor.

Kısacası Mobese bu tarz olayları çözmekte ve görünmediğini sandığımız bir çok yeri emniyette tutabilmek için 7/24 çalışarak güvenliği sağlıyor. Eğer bir yerde Mobese kamerası gördüyseniz sizin güvenliğinizi sağlamak için sizi izliyor olacaktır.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ