Mobese Güvenlik Sistemlerinin Özellikleri - Canli Mobese İzle
Canlı Mobese

Mobese Güvenlik Sistemlerinin Özellikleri

Güvenlik veya canlı mobese ile turistik ve yayın amaçlı kullanılan Mobese sisteminin çalışması için güvenlik kameraları kullanılıyor. Mobese sistemleri analog güvenlik kameraları ile kurulmuştur. Kısaca günümüzdeki Mobese kameraları “İP Kameralar” ile tasarlanmıştır.

Mobese Kameralarının Özellikleri

Görüntü Kayıt Mobese Kameraları

Mobese sistemindeki “Görüntü Kayıt” Adı altında kurulan kameralarda sisteme bağlı server bilgisayarlarında depolanır.  Bilgisayar sayesinde uzak noktadaki güvenlik kameralarını görüntüleme ve izlettirme özelliğine sahiptir. Genelde şehirdeki görüntüleri izlemek için kullanılır.

Görüntü Kaydedici Mobese Kameraları

Mobese sistemlerine gelen görüntüleri kaydetmek için merkez izleme noktasına aktarılak için kullanılan bir yazılımdır. İnternet aracılığı ile sisteme gelen görüntüleri güvenli depolarda saklarlar. Ayrıca saklanmayan ve sürekli yayın yaparak kaydedilmeyen anlık canlı mobese sistemleride bulunmaktadır.

Mobese Güvenlik Sistemlerinin Özellikleri

Sabit Mobese Kameraları

Mobese güvenlik sistemlerinin en büyük özelliği tek bir noktaya odak yapabilmesi için kurulan kamera sistemidir, Kamera güvenlik için dışı koruyucu bir şekilde monte edilir. Uzak noktaları net görebilmek için sadece tek bir hedefe bakar.

360 Derece Dönebilen Mobese Kameraları

Bu kameraların kullanım amaçları genelde mahallede çıkan olayları net görebilmek için tasarlanmıştır. Çoğunlukla yollarda ve mahalle aralarında bu kameları kullanmak için tasarlanmıştır. Bu kameraların özellikleri tek bir noktaya yakınlaşıp uzaklaşabilen tasarıma sahiptir. Ayrıca canlı mobese yayınları yapabilmek içinde kullanılabilmektedir.

Mobese Kameralarında Çözünürlüklü Kameralar Daha Çok Kullanılıyor, Askeri bölgelerde büyük ve yüksek boyutlu bir kamera tercih ediliyor, AVM gibi halka açık alanlarda hırsızlık gibi olayların yüksek olacağı için yüksek çözünürlüklü kameralar tercih ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ